Χωροταξική Κατανομή Μαθητών ΣΤ’ Τάξης στα Γυμνάσια για το Σχολικό Έτος 2021-2022

Επιστολή προς τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών της ΣΤ ́ τάξη.

Αγαπητοί γονείς, προκειμένου να γίνει η χωροταξική κατανομή των μαθητών της ΣΤ’ τάξης στα αντίστοιχα Γυμνάσια της περιοχής, για το σχολικό έτος 2021-2022, θα πρέπει να συμπληρώσετε, να υπογράψετε και να στείλετε άμεσα στο σχολείο, κατά προτίμηση στο email του σχολείου, τα έγγραφα που σας διαβιβάζουμε.

Σε περίπτωση που υπάρχει αδερφός ή αδερφή που φοιτά στην Α ́ ή Β ́ Γυμνασίου, να προσκομίσετε τη σχετική βεβαίωση, την οποία θα πάρετε από το αντίστοιχο Γυμνάσιο.

Την Υπεύθυνη Δήλωση για τη Β ́ Ξένη Γλώσσα θα τη συμπληρώσουν μόνο οι κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να αλλάξουν Β ́ Ξένη Γλώσσα στο Γυμνάσιο, αναγράφοντας και τους λόγους για την αλλαγή αυτή.

email: 5dimaigal@sch.gr

Για τυχόν διευκρινήσεις είμαστε στη διάθεσή σας στο τηλέφωνο: 210-5981935 και ώρες: 13:00 έως και 17:30.

ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ Β’ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΜΗΤΕΡΑΣ)
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ Β’ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΠΑΤΕΡΑ)