Βαθμολογία – Τίτλοι Προόδου – Τίτλοι Σπουδών Σχολικού Έτους 2019-2020

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες, εφαρμόζοντας τα όσα ορίζονται στην παρ.5, του άρθρου 2 του ΠΔ: 79/2017 και ακολουθώντας τις οδηγίες του ΕΟΔΥ, σας ενημερώνουμε ότι η Βαθμολογία και οι Τίτλοι Προόδου ή τα Αντίγραφα Τίτλων Σπουδών θα επιδοθούν στους μαθητές και στις μαθήτριες σε σφραγισμένους φακέλους, την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020, ως εξής:

08:30  Υποτμήματα Α΄ (και οι ολόκληρες τάξεις Α2, Α3, Β1, Β2)

09:30 Υποτμήματα Β΄

Οι μαθητές και οι μαθήτριες εισέρχονται στο σχολείο μόνοι τους, παραλαμβάνουν το φάκελο και αποχωρούν αμέσως μετά, με τους  γονείς/κηδεμόνες τους που τους περιμένουν έξω από το σχολείο.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες που για λόγους υγείας δεν παρακολούθησαν τα μαθήματα το μήνα Ιούνιο, μπορούν να παραλάβουν το φάκελο οι ίδιοι ή οι γονείς/κηδεμόνες τους, στις 10:00 με 10:30 της ίδιας ημέρας.

Οι γονείς/κηδεμόνες που επιθυμούν να ενημερωθούν προσωπικά για την πρόοδο των παιδιών τους μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με τους εκπαιδευτικούς από τις 10:00 έως τις 11:00 της ίδιας ημέρας, στο τηλέφωνο του σχολείου: 210-5981935.

Ευχόμαστε σε εσάς, στις μαθήτριες και στους μαθητές μας, Υγεία και Πρόοδο!

Η δ/ντρια του 5ου Δ.Σ. Αιγάλεω

Τσιαγιαννίδου Πηνελόπη