ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αποστολή των ηλεκτρονικών διευθύνσεων (email) και των κινητών τηλεφώνων των γονέων / κηδεμόνων των μαθητριών / μαθητών του Σχολείου μας στο email 5dimaigal@sch.gr

Παρακαλούνται οι γονείς / κηδεμόνες των μαθητριών / μαθητών του Σχολείου μας να αποστείλουν άμεσα στην ηλεκτρονική διεύθυνση 5dimaigal@sch.gr τα παρακάτω:

Όνομα και Επώνυμο Μητέρας:

Ηλεκτρονική Διεύθυνση (email) Μητέρας:

Κινητό Τηλέφωνο Μητέρας:

Όνομα και Επώνυμο Πατέρα:

Ηλεκτρονική Διεύθυνση (email) Πατέρα:

Κινητό Τηλέφωνο Πατέρα:

Όνομα και Επώνυμο Μαθήτριας / Μαθητή 1 και Τμήμα:

Όνομα και Επώνυμο Μαθήτριας / Μαθητή 2 και Τμήμα:

Όνομα και Επώνυμο Μαθήτριας / Μαθητή 3 και Τμήμα:

προκειμένου να διευκολυνθούν τα προγράμματα τηλεκπαίδευσης, που προγραμματίζονται από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, σύμφωνα με τη σχετική εγκύκλιο.

Προσοχή! Στο θέμα του email  να αναγράφεται οπωσδήποτε το όνομα, το επώνυμο και το τμήμα στο οποίο φοιτά η μαθήτρια / ο μαθητής ή τα ονόματα, τα επώνυμα και τα τμήματα, αν πρόκειται για αδέλφια, όπως στα παρακάτω παραδείγματα:

Θέμα: Καλύβας Γεώργιος Γ1 ή

Θέμα: Καλύβας Γεώργιος Γ1 και Καλύβα Αναστασία Δ1 ή

Θέμα: Καλύβας Γεώργιος Γ1 και Καλύβα Αναστασία Δ1 και Καλύβα Μαρία E1

Εκ της διευθύνσεως του 5ου Δ.Σ. Αιγάλεω

Σχετική Εγκύκλιος Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής